Барај
%
×
Okaidi new collection
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
ПРИВРЗОК
PARFOIS

ПРИВРЗОК

Шифра на артикл: 212835_GD
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВРЗОК
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219053_BM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219051_GD
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219047_BM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 216299_PE
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 219061_BM
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 1687991RD
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 217129_HM
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 217548_BM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 217130_HM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 217127_HM
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 216269_BM
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВРЗОК 160035_FU
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
390 МКД
390 МКД
312 МКД
Заштеда: 78 МКД
Извести ме за попуст
2
1