Барај
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
GUESS

ПРИВЕЗОК

Шифра на артикл: GSS013159
Isbn: RW1513P2301-SHE
2.790 МКД
2.790 МКД
1.953 МКД
Заштеда: 837 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВЕЗОЦИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПРИВЕЗОЦИ GSS013863
1.953 МКД
Заштеда -30%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПРИВЕЗОЦИ GSS013862
1.953 МКД
Заштеда -30%
2.790 МКД