Барај
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
ПРИВЕЗОК
GUESS

ПРИВЕЗОК

Шифра на артикл: GSS009652
Isbn: RW7380P1101-SIL
2.390 МКД
2.390 МКД
2.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПРИВЕЗОК
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 90% Метал 10% Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara