Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
BOSS

ПОЛО БЛУЗА

Шифра на артикл: 50468392-404
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО БЛУЗА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК