Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
ПОЛО БЛУЗА
LIU.JO

ПОЛО БЛУЗА

Шифра на артикл: LJM223P202 POLOB 432
Isbn: M223P202POLOBASE-432
7.990 МКД
3.196 МКД
3.196 МКД
Заштеда: 4.794 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО БЛУЗА
Бренд LIU.JO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ВОЛНА