Барај
%
×
Okaidi new collection
ПЕШКИР
TOMMY JEANS

ПЕШКИР

Шифра на артикл: THUU0UU00090-C1G
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПЕШКИРИ
Бренд TOMMY JEANS
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПАМУК


Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПЕШКИРИ THUU0UU00090-C6C
5.290 МКД
0 МКД
6.190 МКД
6.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1