Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: NBU9060GCA-314
12.490 МКД
6.245 МКД
6.245 МКД
Заштеда: 6.245 МКД
Извести ме за попуст
ADDITIONAL -20% SS24

Дополнителниот попуст -20% се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 41.5
  41.5
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 55.08% КОЖА, 19.18% МЕШАНИ МАТЕРИЈАЛИ, 15.04% СИНТЕТИКА, 0.7% ОСТАНАТО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 218529_PM
Цена 1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 214500_DM
Цена 2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GFL8VIB LEA12 WHIBR
Цена 7.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
12.490 МКД
6.245 МКД
6.245 МКД
Заштеда: 6.245 МКД
Извести ме за попуст
2
1