Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TOMMY HILFIGER

ПАТИКИ

Шифра на артикл: FM0FM04134-DW5
9.990 МКД
9.990 МКД
6.993 МКД
Заштеда: 2.997 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Кожа


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26CPA02011-F44K
7.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02873P4797-9288
7.903 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994111-12
2.303 МКД
Заштеда -30%
3.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014084
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994107-12
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50475450-461
9.653 МКД
Заштеда -30%
13.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013332
5.313 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45