Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U45B3B0EKNB-4005
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 17%КОЖА 40% ПУ 43%КАН ПОСТАВА 85% ПЛ 15 % ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01381-CZC
6.152 МКД
Заштеда -20%
7.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CPPGU65900TCA-1854
13.643 МКД
Заштеда -30%
19.490 МКД
Големина
6
7
8
9
10
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ7B4003 PX490 00009
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517016 462
9.233 МКД
Заштеда -30%
13.190 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6B79
4.554 МКД
Заштеда -40%
7.590 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6APZ
5.754 МКД
Заштеда -40%
9.590 МКД
Големина
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA67KN
5.803 МКД
Заштеда -30%
8.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997582-20
2.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997582-12
2.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45FYA02211-4005
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45BUB0PTFU-4242
4.893 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U3612A02211-4005
7.432 МКД
Заштеда -20%
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст
2
1