Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U45B3B0EKNB-4002
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 17%КОЖА 40% ПУ 43%КАН ПОСТАВА 85% ПЛ 15 % ПУ ЧЕВЛИ ЗА СУВО ВРЕМЕ ИЗРАБОТКА ЛЕПЕНИ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ THEM0EM01351-C1G
5.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HB50517114 460
7.413 МКД
Заштеда -30%
10.590 МКД
Големина
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMZ3P {C0023T}290
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMICK-6819
13.912 МКД
Заштеда -20%
17.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMICK-1280E
13.912 МКД
Заштеда -20%
17.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRLANDER-6634
13.912 МКД
Заштеда -20%
17.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U45GCB00032-4002
8.232 МКД
Заштеда -20%
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TA6AMG
4.554 МКД
Заштеда -40%
7.590 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRMICK-6618
13.832 МКД
Заштеда -20%
17.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PRLANDECK-6631
13.832 МКД
Заштеда -20%
17.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997587-12
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RGMS8L {C0006L}216
7.432 МКД
Заштеда -20%
9.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
6.990 МКД
6.990 МКД
5.592 МКД
Заштеда: 1.398 МКД
Извести ме за попуст
2
1