Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS014084
Isbn: FM7REGFAB12-BLUE
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Полиуретан 20% Полиестер Гума/Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM04136-DW5
7.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013332
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K100720-015
5.590 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ TRJ000085
3.490 МКД
Заштеда -41%
5.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DGTM
2.247 МКД
Заштеда -70%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1LP3W
1.647 МКД
Заштеда -70%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11