Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37002503-99
Šifra proizvođača: 37002503
3.990 МКД
3.990 МКД
2.793 МКД
Заштеда: 1.197 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 78% Говедска кожа 22% Полиуретан Постава: 48% Полиуретан 42% Памук 10% Полиестер Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HM0HM00881-BEH
7.553 МКД
Заштеда -30%
10.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010275
8.113 МКД
Заштеда -30%
11.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480144-001
10.343 МКД
Заштеда -31%
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YM0YM00520-BDS
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HM0HM00340-0GO
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01075-BDS
6.993 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM04283-DW5
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ UXC72GBG-001
7.903 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
42
43
44
45
41,5
44,5
46,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MS327CI-717
5.173 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
42
43
44
45
41,5
46,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994119-01
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014359
4.403 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014349
5.313 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45