Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 2994107-12
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% КОЖА 50% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994111-12
3.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM04134-DW5
9.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994104-13
3.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014084
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50475450-461
13.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013332
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A003839998-U280
4.895 МКД
Заштеда -50%
9.790 МКД
Големина
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2DGTM
2.247 МКД
Заштеда -70%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1LP3W
1.647 МКД
Заштеда -70%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11