Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 219555_TL
1.190 МКД
1.190 МКД
952 МКД
Заштеда: 238 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Последно парче
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWQG87 48400 LBG
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWQG84 99460 STO
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWQG84 99370 STO
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWPG85 00370 MLO
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220826_BG
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 222291NCM
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220945_BG
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220948_BG
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 220941_BG
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221197_BG
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 221195_BG
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 218849NCM
990 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
952 МКД
Заштеда: 238 МКД
Извести ме за попуст
2
1