Барај
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 215467_TL
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 40% ПОЛИЕСТЕР 60% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219558_BL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219562_LB
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219580_BL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSWBG87 78370 PET
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217991_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219846_LB
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219795_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219757_LB
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 219759_LB
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 67065749-52
890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217407_AQ
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217896_BL
990 МКД
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1