Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 215242_BL
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав ПОСТАВА: 20% ЕТИЛЕН ВИНИЛ АЦЕТАТ 30% ПОЛИЕСТЕР 50% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217896_BL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 216549_BL
1.112 МКД
Заштеда -20%
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217279_AQ
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217174_BL
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 217180_BL
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215177_AQ
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215176_AQ
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215178_AQ
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215202_BL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215467_TL
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 215245_BL
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 214786_BL
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
990 МКД
990 МКД
792 МКД
Заштеда: 198 МКД
Извести ме за попуст
2
1