Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
ПАРИЧНИК
PARFOIS

ПАРИЧНИК

Шифра на артикл: 195099_BL
Провери достапност
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРИЧНИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 40%Полиестер, 60%Полиуретан / Лице: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 200265_BL
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 200268_BL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014284
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014283
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014235
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014234
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014233
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014232
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ GSS014231
3.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYP16-9019
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYA07-2000
3.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРИЧНИЦИ 22WAYA07-4092
3.290 МКД