Барај
%
×
SUMMER GETAWAY WITH SPRINGFIELD
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
ПАРФЕМ
PARFOIS

ПАРФЕМ

Шифра на артикл: 210187MS1
1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 00M
    00M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРФЕМИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав АЛКОХОЛ ДЕНАТ. - АКВА - ПАРФЕМ - ЕТИЛХЕКСИЛ САЛИЦИЛАТ - ЛИНАЛОЛ - ЛИМОНЕН - ??БУТИЛ МЕТОКСИДИБЕНЗОИЛМЕТАН - ЦИТРАЛ - ГЕРАНИОЛ - ЦИТРОНЕЛОЛ - ЕУГЕНОЛ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМ 100ml 213799MS1
Цена 790 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 213974FL1
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМ 100ml 213800FL1
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМ 10ml 213975MS1
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210194FL1
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210127CI1
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210188FL1
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМ 10ml 210193CI1
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 210129FL1
Цена 890 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 194167MS1
Цена 1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 194174_GN
Цена 390 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ 194167_VT
Цена 1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1