Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
ПАРФЕМ 100ml
PARFOIS

ПАРФЕМ 100ml

Шифра на артикл: 194167_BN
1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
LOYAYLTY -15% SS24

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАРФЕМ 100ml
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав АЛКОХОЛ ДЕНАТ. - АКВА ПАРФЕМ- ЛИНАЛОЛ- БЕНЗИЛ САЛИЦИЛАТ- ЕТИЛХЕКСИЛ-ХИДРОКСИЦИТРОНЕЛАЛАЛ - КУМАРИН - БУТИЛ МЕТОКСИДИБЕНЗОИЛМЕТАН - ЛИМОНЕН - ??ГЕРАНИОЛ - ЦИТРОНЕЛОЛ - ХЕКСИЛ ЦИНАМАЛ - БЕНЗИЛ БЕНЗОАТ-CI 19140-CI 14700- CI 42090

Слични производи

1.090 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1