Барај
%
×
KIDS COLLECTION
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
PARFOIS

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 218626_OW
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW24 ЕСЕН ЗИМА 2024
Состав ПОСТАВА: 25% КРАВЈА КОЖА 25% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 50% ПОЛИУРЕТАН / ЛИЦЕ: 100% КРАВЈА КОЖА / ВЛОШКА : 100% ПОЛИУРЕТАН / ЃОН: 100% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 77040284-05
2.490 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ IN70104-106-TRUWHT
10.703 МКД
Заштеда -30%
15.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ LJSA3083 EX014 01111
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFLJSYM LEA03 WHITE
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ CKYW0YW00103-01W
3.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ THEN0EN02451-YBL
5.090 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ RGWF81 {C0037T}081
5.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ THEN0EN02115-TCR
3.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
2.290 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1