Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 4996550-44

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 90% ТЕРМОПЛАСТИКА 10% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997604-46
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997588-44
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997586-48
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997597-48
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997599-44
1.490 МКД
Големина
S
M
L