Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 4996559-96

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • 36-37
    S
  • 38-39
    M
  • 40-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 90% ТЕРМОПЛАСТИКА 10% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFLJULL FAB19 NATU
6.990 МКД
Големина
38
39
40
36
37
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFL6FZY FAL19 BEIBR
5.190 МКД
Големина
36
40
37
39
41
38
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ GFL6ELY FAL19 BEIBR
5.190 МКД
Големина
39
40
38
37
36
41
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 4997598-35
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 208208_BG
1.031 МКД
Заштеда -55%
1.145 МКД
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40