Барај
%
×
slow morning - women'secret
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
ПАПУЧИ
WOMEN'SECRET

ПАПУЧИ

Шифра на артикл: 4996534-31

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Дополнителниот попуст се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • 37
    37
  • 38
    38
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАПУЧИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ЕТИЛЕН ВИНИЛ АЦЕТАТ

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАПУЧИ 5167173-31
1.990 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5167175-38
1.590 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
АПОСТОЛКИ 5167172-05
1.590 МКД
Големина
37
38
39
40