Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
BOSS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50514605-413
27.990 МКД
27.990 МКД
27.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 54% ПАМУК 40% ВОЛНА 5% ПОЛИАМИД 1% ЕЛАСТИН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001808
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001803
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001790
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001785
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001699
8.590 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
60
27.990 МКД
27.990 МКД
27.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1