Барај
%
×
Geox - step out in style
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67054040-81
Šifra proizvođača: 67054040
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 32
  32
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 76% ПОЛИЕСТЕР 06% ЕЛАСТИН 18% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 55% ПОЛИЕСТЕР 45% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-87
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67893264-85
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67096345-85
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67995726-87
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN44 WDEE2 G6K8
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50511473 699
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50508646 967
16.390 МКД
Големина
34
36
38
2.990 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1