Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
HUGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: HB50508646 967
0 МКД
16.390 МКД
13.112 МКД
Заштеда: 3.278 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 34
    34
  • 36
    36
  • 38
    38
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд HUGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 68% АКРИЛ 24% ПОЛИЕСТЕР 8% ДРУГИ ВЛАКНА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67041009-87
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67893264-85
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67096345-85
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67995726-87
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GW4GN44 WDEE2 G6K8
6.872 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67054040-81
2.990 МКД
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50511473 699
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
0 МКД
16.390 МКД
13.112 МКД
Заштеда: 3.278 МКД
Извести ме за попуст
2
1