Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
ПАНТАЛОНИ
MANGO

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 67960666-81
Šifra proizvođača: 67960666
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 34
  34
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 76% ПОЛИЕСТЕР 06% ЕЛАСТИН 18% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 100% ПОЛИЕСТЕР

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67997111-88
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67967142-87
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67821011-87
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67087112-88
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67046346-85
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67055728-87
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ DSA12216 0WGAL 3CIA
23.723 МКД
Заштеда -30%
33.890 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 67075724-88
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ DG24SWPW32-1001
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ GW4GB23 WDEE2 G6K8
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1