Барај
%
×
through the colour lens - mango
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67020634-43
Šifra proizvođača: 67020634
7.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 77% ПОЛИЕСТЕР 05% ЕЛАСТИН 18% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 55% ПОЛИЕСТЕР 45% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001812
Цена 6.890 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ001722
Цена 6.890 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67020630-43
Цена 4.990 МКД
Заштеда -38%
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
7.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
2
1