Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
SCOTCH&SODA

ПАЛТО

Шифра на артикл: 169038-0220
14.490 МКД
7.245 МКД
7.245 МКД
Заштеда: 7.245 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64%Полиестер 34%Вискоза 2%еластин
Trenutno nema komentara
14.490 МКД
7.245 МКД
7.245 МКД
Заштеда: 7.245 МКД
Извести ме за попуст
2
1