Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67015986-54
Šifra proizvođača: 67015986
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 68% ПОЛИЕСТЕР 03% ЕЛАСТИН 29% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 55% ПОЛИЕСТЕР 45% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50514594-404
31.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67080620-56
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50509548-404
31.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1