Барај
%
×
Forever denim with replay
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67080620-56
Šifra proizvođača: 67080620
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 64% ПОЛИЕСТЕР 02% ЕЛАСТИН 34% ВИСКОЗА ПОСТАВА: 54% ПОЛИЕСТЕР 46% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67015986-54
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50514594-404
31.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67040624-55
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50509548-404
31.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50509522-432
42.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1