Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
BOSS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50514594-404
31.990 МКД
31.990 МКД
31.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
 • 58
  58
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 58% ВОЛНА 42% ЛЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67015986-54
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67080620-56
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 50509548-404
31.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
31.990 МКД
31.990 МКД
31.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1