Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
PARFOIS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 201530_BG
5.290 МКД
3.703 МКД
3.703 МКД
Заштеда: 1.587 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 100%Полиестер

Trenutno nema komentara
5.290 МКД
3.703 МКД
3.703 МКД
Заштеда: 1.587 МКД
Извести ме за попуст
2
1