Барај
%
×
Okaidi new collection
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 67037113-06
Šifra proizvođača: 67037113
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЛЕН ПОСТАВА: 100% ПАМУК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67056332-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67957926-30
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67067126-06
4.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67057721-06
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67098274-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67086331-06
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА G4GGN10 7074A A60P
12.033 МКД
Заштеда -30%
17.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА HB50511884 291
13.783 МКД
Заштеда -30%
19.690 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67084044-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67074073-08
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 67054045-08
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1