Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
BOSS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 50464777-001
27.990 МКД
27.990 МКД
27.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
  • 48
    48
  • 50
    50
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 67%Вискоза28%полиамид5%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 0094555-01
4.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4216047-003
14.990 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4214047-002
14.990 МКД
Големина
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6601047-001
9.490 МКД
Големина
46
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6601047-019
9.490 МКД
Големина
50
52
54
56
58
60
62
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37020078-99
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37024754-93
7.990 МКД
Големина
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000845
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000844
8.390 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000842
7.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА DJ000841
7.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 37085717-92
6.490 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56