Барај
%
×
Forever denim with replay
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: DJ001565
Isbn: CONG10-1302-JTEBLU
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Dan John Continuity
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ВИСКОЗА

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.290 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ DJ001514
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.790 МКД
Големина
38
39
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJ001175
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000308
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125

Слични производи

Sačuvano u omiljne
6.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1