Барај
%
×
Live in LEVIS
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: DJ001461
Isbn: YUAG60-5006-SCAVERDE
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 64% ПОЛИЕСТЕР 34% ВИСКОЗА 2% ЕЛАСТИН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000319
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000316
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.390 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125

Слични производи

Sačuvano u omiljne
8.590 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60