Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ОБЛИКУВАЧ ЗА ТЕЛО
ОБЛИКУВАЧ ЗА ТЕЛО
ОБЛИКУВАЧ ЗА ТЕЛО
ОБЛИКУВАЧ ЗА ТЕЛО
ОБЛИКУВАЧ ЗА ТЕЛО
ОБЛИКУВАЧ ЗА ТЕЛО
WOMEN'SECRET

ОБЛИКУВАЧ ЗА ТЕЛО

Шифра на артикл: 5182662-34
3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЛИКУВАЧ ЗА ТЕЛО
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 73% ПОЛИАМИД 27% ЕЛАСТИН

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Trenutno nema komentara

Слични производи

3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1