Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 211639_SV

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209324_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217656_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220037_SV
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215561_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219147_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220159_SV
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219421_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219422_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219420_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219249_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217320_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219248_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД