Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 217434_SV
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 30% ЖЕЛЕЗО 70% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209324_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217656_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220037_SV
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 215561_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219147_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 220159_SV
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219421_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219422_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219420_SV
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219249_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217320_SV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219248_SV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
590 МКД
590 МКД
472 МКД
Заштеда: 118 МКД
Извести ме за попуст
2
1