Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 214600_MI
990 МКД
495 МКД
396 МКД
Заштеда: 594 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 20% АКРИЛ 30% ПАМУК 40% СТАКЛО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 206296_ID
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201255_NV
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216715_MI
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216703_MI
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216681_NV
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 205820_MI
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 169622_AU
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214535_MI
316 МКД
Заштеда -60%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214531_MI
316 МКД
Заштеда -60%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 170732_MI
236 МКД
Заштеда -60%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 166730_NV
236 МКД
Заштеда -60%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214055_NV
276 МКД
Заштеда -60%
345 МКД
690 МКД
990 МКД
495 МКД
396 МКД
Заштеда: 594 МКД
Извести ме за попуст
2
1