Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 162651_MI

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 40% ЖЕЛЕЗО 60% СМОЛА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 206296_ID
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201255_NV
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216715_MI
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216703_MI
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 216681_NV
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 205820_MI
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 169622_AU
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214535_MI
356 МКД
Заштеда -55%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214600_MI
446 МКД
Заштеда -55%
495 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214531_MI
356 МКД
Заштеда -55%
395 МКД
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 170732_MI
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 166730_NV
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД