Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 213082_BK
490 МКД
245 МКД
221 МКД
Заштеда: 269 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 5% ЖЕЛЕЗО 95% СМОЛА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 212968_BK
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214625_KN
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214139_BK
446 МКД
Заштеда -55%
495 МКД
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 213105_BK
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 1716131BK
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 212509_BK
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 212939_BK
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 188088_BK
176 МКД
Заштеда -55%
195 МКД
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 213079_BK
221 МКД
Заштеда -55%
245 МКД
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 193166_BK
266 МКД
Заштеда -55%
295 МКД
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 209757_BK
941 МКД
Заштеда -55%
1.045 МКД
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191459_BK
490 МКД
490 МКД
245 МКД
221 МКД
Заштеда: 269 МКД
Извести ме за попуст
2
1