Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 214610_DM
990 МКД
495 МКД
396 МКД
Заштеда: 594 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ЖЕЛЕЗО 20% СТАКЛО 70% ЗАМАК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219400_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218908_HM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218619_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217461_HM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218616_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219384_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219228_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219188_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219390_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219391_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219379_BM
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219189_BM
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
990 МКД
495 МКД
396 МКД
Заштеда: 594 МКД
Извести ме за попуст
2
1