Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 214398_DM
590 МКД
295 МКД
266 МКД
Заштеда: 324 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 20% СТАКЛО 20% ЦИНК 60% КАМЕН

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219400_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218908_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218619_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217461_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218616_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219384_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219228_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219188_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219390_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219391_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219379_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219189_BM
490 МКД
590 МКД
295 МКД
266 МКД
Заштеда: 324 МКД
Извести ме за попуст
2
1