Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 181666_BL

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% СТАКЛО 10% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 80% ЖЕЛЕЗО

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218892_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219408_TQ
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 176036_TQ
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218952_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219003_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218915_BL
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218923_BL
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218901_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218903_BL
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218886_LB
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218826_LB
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219000_BL
390 МКД