Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 213993_HM
790 МКД
395 МКД
356 МКД
Заштеда: 434 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 10% ГЛАЗУРА 10% ЦИРКОНИУМ 20% КАМЕН 60% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219384_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219228_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219188_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219390_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219391_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219379_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219189_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219170_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219396_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218484_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219395_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219381_BM
490 МКД
790 МКД
395 МКД
356 МКД
Заштеда: 434 МКД
Извести ме за попуст
2
1