Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 212852_HM
490 МКД
245 МКД
221 МКД
Заштеда: 269 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 30% СТАКЛО 70% МЕСИНГ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219400_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218908_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218619_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 217461_HM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218616_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219384_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219228_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219188_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219390_BM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219391_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219379_BM
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219189_BM
490 МКД