Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 1966531BL
590 МКД
295 МКД
236 МКД
Заштеда: 354 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 100% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218892_BL
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219408_TQ
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 176036_TQ
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218952_BL
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219003_BL
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218915_BL
472 МКД
Заштеда -20%
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218923_BL
552 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218901_BL
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218903_BL
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218886_LB
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218826_LB
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 219000_BL
312 МКД
Заштеда -20%
390 МКД
590 МКД
295 МКД
236 МКД
Заштеда: 354 МКД
Извести ме за попуст
2
1