Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 189226_HM
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 10%Кристално стакло, 30%Камен, 60%Нерѓосувачки челик

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196410_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 198581_GD
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 196038_HM
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200901_PU
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200719_PE
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201454_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200807_SV
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200827_HM
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200807_GD
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201457_BM
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 200394_KK
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 201458_FU
1.190 МКД